Dwa dni “Wiosny we włosach”

“Jeszcze nigdy nie miałam takich długich włosów!”, “Jak kolorowo!”, “Ja chcę niebieskie!” to tylko niektóre z reakcji naszych uczestników na zajęcia “Wiosna we włosach”, które zrealizowaliśmy dzięki pomocy naszych wolontariuszek – uczennic Technikum Fryzjerskiego nr 6 w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie.

Od 2018 roku, w naszej placówce wsparcia dziennego realizujemy różne zajęcia, których celem jest zapewnienie opieki, wsparcie i rozwój 45 dzieci i młodzieży z Tarnowa. Wśród zajęć współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny znajdują się zajęcia z informatyki, fotografii, bajko i muzykoterapii, a także zajęcia z doradztwa zawodowego. Współfinansowanie projektu ze środków unijnych dobiega końca, ale nie kończy się przygoda z Centrum Równych Szans “MobilEduPark”. Nasi uczestnicy nadal chętnie uczestniczą w zajęciach i pragną pozostać z nami. Dlatego wciąż przygotowujemy ciekawą ofertę aktywności, które będziemy kontynuować.

Czytaj dalej Dwa dni “Wiosny we włosach”

Wiosna we włosach!

Zapraszamy na niecodzienne zajęcia w naszej placówce. Tym razem na Waszych głowach powstaną niecodzienne fryzury!

We wtorek i środę 17 i 18 marca 2021, o godz. 15:30 w zrewitalizowanej sali Oratorium odbędą się zajęcia: “Wiosna we włosach!” Wolontariuszki, uczennice trzeciej klasy Technikum Fryzjerskiego Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie podzielą się z Wami swoimi umiejętnościami w dziedzinie fryzjerstwa. Liczymy, że powstaną fantastyczne fryzury.

Zapraszamy wszystkich uczestników placówki “MobilEduPark” oraz wolontariuszy. Możliwy jest również udział rodzeństwa.

Dajcie nam znać kiedy planujecie przyjść, aby wszystko mogło odbywać się w bezpiecznych warunkach sanitarnych.

Prosimy o kontakt z p. Danutą, lub przez wiadomość wysłaną pod postem na naszej stronie facebookowej: https://www.facebook.com/536099110162155/posts/1145484535890273/

Harmonogram zajęć na grudzień 2020

Prezentujemy aktualny harmonogram zajęć zdalnych w naszej placówce. Sposób logowania się na zajęcia otrzymaliście sms-ami. Zajęcia z p. Bartkiem odbywają się według ustaleń z uczestnikami.

Zapraszamy! Bądźcie z nami w ostatnich dniach trwania naszego projektu! Po feriach w styczniu mamy nadzieję powrócić do spotkań w realu.

Jeśli chcesz pobrać harmonogram w wersji pdf, kliknij poniżej.

Grafik zajęć zdalnych na listopad 2020

Od początku listopada nasza placówka przeszła w tryb pracy zdalnej. Dziękujemy, że jesteście z nami, że logujecie się na poszczególne zajęcia. Sposób dostępu otrzymaliście sms-ami. Aby ułatwić Wam wybór zajęć podajemy grafik poszczególnych spotkań. O zajęciach z p. Bartkiem zostaniecie poinformowani bezpośrednio.

Możecie również pobrać plik w pdf, klikając w link poniżej.

Zawieszenie działalności placówek w Małopolsce

Niestety, w piątek, 30 października 2020 r. otrzymaliśmy wiadomość z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, że od 2 listopada zostaje do odwołania zawieszona działalność placówek wsparcia dziennego na teranie Małopolski.
A zatem w piątek widzieliśmy się po raz ostatni. Będziemy informować co dalej.

Mamy nadzieję, że uda się uruchomić naszą placówkę przynajmniej w formie zdalnej.

Dwa tygodnie bez “MobilEduPark”

W związku z zagrożeniem koronawirusem i decyzją Rządu o zamknięciu szkół, pełniący obowiązki Kierownika Placówki zarządza:

  1. Placówka Wsparcia Dziennego „MobilEduPark” od dnia 13 marca 2020 roku (piątek) zostaje zamknięta na dwa tygodnie, do dnia 27 marca 2020 roku (piątek) włącznie. W tym czasie placówka nie prowadzi żadnych zajęć wychowawczych, tematycznych, rehabilitacyjnych i sportowych.
  2. W dniu 11 marca 2020 roku (środa) Placówka działa normalnie.
  3. W dniu 12 marca 2020 roku (czwartek) Placówka prowadzi wyłącznie dyżur wychowawczy. Zawieszone zostają wszystkie pozostałe zajęcia.

Decyzja o czasowym zamknięciu może ulec zmianie. Bardzo prosimy o śledzenie naszej strony oraz profilu na FB.

Ks. Mateusz Kiwior COr

Prewencja przed infekcjami

W związku z niepokojącymi informacjami o częstych infekcjach, informujemy, że w dniach od 3 do 6 marca 2020 roku będziemy prowadzić w naszej placówce zajęcia na temat higieny i profilaktyki w zakresie przenoszenia bakterii i wirusów.

Bardzo prosimy rodziców, którzy obserwują
u swoich dzieci niepokojące objawy chorobowe
o nie przysyłanie ich w tym czasie na zajęcia “MobilEduPark”.

“Folklor nie gryzie”

“MobilEduPark” i muzyka folkow

W dniu 23 października 2019 roku, podopieczni, wolontariusze, rodzice i wychowawcy naszej placówki wzięli udział w koncercie “Folklor nie gryzie”. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Grill w Ładnej

Dobre rozpoczęcie wakacji gwarantuje tylko rodzinne grillowanie. Dlatego 25 czerwca nasza placówka MobilEduPark zorganizowała rodzinne grilowanie w Ładnej. Były grilowane kiełbaski, karkówka i nasze ulubione słodkości.

Zabawy animowała zaproszona pani animatorka, każdy mógł również wykonać zdjęcie w fotobudce!

Zajęcia techniczne – wielkie szycie!

Ile radości potrafi dać umiejętność obsługi maszyny do szycia przekonali się uczestnicy naszych zajęć w MobilEduPark. Dzięki maszynie do szycia dla dzieci, możemy w bezpieczny sposób zgłębiać tajniki krawiectwa. A jeśli do tego odwiedza nas prawdziwa pani krawcowa, to wiedzcie, że coś się kroi 😉