Dołącz do nas jako uczestnik, a jeśli masz ciekawy projekt na podzielenie się swoimi talentami, to zapraszamy do kontaktu!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert “The Joy of GOS.PL”

25 lipca godz. 20:00 - 21:00

Darmowy

Zapraszamy na drugi koncert w zrewitalizowanej Sali Oratorium.
25 lipca br., o godz. 20:00 w ramach #DzielniaTalentów, wystąpi Tarnowski Chór GOS.PL. Zaprezentujemy dla Państwa muzykę określaną jako Contemporary Gospel – jest to muzyka bazująca na śpiewach protestanckich kościołów z południa USA wzbogacona o doświadczenia jazzu, rocka i pop. Chór GOS.PL mówi o sobie, że „rozsadza te ramy jeszcze bardziej”. W kręgu repertuarowym znajdują się utwory rozpościerające się od tradycyjnych Negro Spirituals, aż po Hip-hop, od nawiązań do klasyki po szeroko rozumiany folklor.

Tarnowski Chór GOS.PL (GOS.PL) – powstał w Tarnowie, 12 stycznia 2003 roku, z inicjatywy tarnowskich muzyków: Bartłomieja Szułakiewicza, Tomasza i Moniki Stec oraz ks. Pawła Cyza z Kongregacji Oratorium Świętego Filipa Neri w Tarnowie.

Obecny skład Tarnowskiego Chóru GOS.PL to blisko trzydzieści osób śpiewających w trzech głosach – sopran, tenor, alt. Chórem dyryguje Anna Piotrowska. Sekcja instrumentalna Tarnowskiego Chóru Gos.pl składa się z najwybitniejszych muzyków regionu tarnowskiego, którym przewodzi Bartek Szułakiewicz /piano/ będący jednocześnie aranżerem oraz kompozytorem utworów.

Szczegóły

Data:
25 lipca
Czas:
20:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri
View Organizator Website

Miejsce

Oratorium
ul. Józefa Piłsduskiego 9
Tarnów, małopolska 33-100 Poland
View Miejsce Website

Być może zainteresują cię jeszcze inne wydarzenia w #DzielniaTalentów.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Lipiec 2021

Aby zgłosić się na kolejne warsztaty kliknij tutaj.